Edukatorzy – Marta Lenarczyk

Jestem mentorem, coachem i coachem kryzysowym kobiet, które obecnie przebywają na emigracji. Pomagam im oraz ich rodzinom lepiej radzić sobie ze stresem w sytuacjach trudnych, których doświadczają przed, w trakcie oraz po przeprowadzce, często kolejnej w krótkim czasie. Pomagam lepiej zrozumieć zmiany jakich doświadczają, wspieram w budowaniu nowej rzeczywistości i odnajdywaniu swoich inicjatyw, które mogą realizować bez względu na kraj zamieszkania. Towarzyszę im w migracji. Wspieram w kryzysach oraz w rozwoju i budowaniu własnej odporności psychicznej poprzez prace indywidualna, grupowa oraz podczas warsztatów.


Jestem Płocczanką, jednakże mieszkam poza Polską od 10 lat i rozumiem wyzwania, jakie spotykają kobiety na emigracji. Jako mama 2 dzieciaków – wiem też z czym zmagają się dzieci expatow. Dlatego też pomagam dzieciom w adaptacji poprzez prace z nauczycielami i rodzicami, jako facylitator metody Shanker Self-Reg i edukator uważności w szkołach miedzynarodowych.

Znajdziecie mnie tutaj: www.martalenarczyk.com, lub FB: https://www.facebook.com/martalenarczykcoach

Dla Fundacji przygotowałam na poczatek 2 warsztaty ONLINE:
1. Samoregulacja w stresie dla dorosłych (także z wykorzystaniem metody Shanker Self-Reg) – przyjrzymy sie temu, czym jest stres, napięcie i stresor, jak w 5 krokach możemy lepiej zarządzać swoim stresem ale i dostępna energia, zaplanujemy adaptacyjne strategie regulacji, aby budować efektywniej swój dobrostan każdego dnia.

2. Azymut zmiany – przed końcem roku spojrzymy na miniony rok z innej perspektywy, a dla nowego roku wyznaczymy nowe drogowskazy zmian.


Jeśli chciałabyś wziąć udział w wydarzeniu z udziałem Marty – kliknij poniższe oklaski, to dla nas sygnał, że zajęcia takie są Wam potrzebne.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s