Edukatorzy – Joanna Michalska-Iwankiewicz

Z wykształcenia jestem prawnikiem ale pracę w międzynarodowej korporacji zamieniłam na własny biznes-prowadzę w Płocku Bawialnię kreatywną Tu mi wolno. Bawialnia powstała z miłości do rozwojowej zabawy (takiej, która rozbudza wyobraźnię i ciekawość świata u dzieci) oraz z miłości do nietuzinkowych zabawek. Wiele z przedmiotów, którymi można bawić się w Bawialni wymyśliłam i zaprojektowałam sama. Kocham kreatywne wygłupy-w ramach pracy w Tu mi wolno prowadzę szalone warsztaty i animacje dla dzieci.

Moją pasją jest historia, jestem wielbicielem retro zabawek (uwielbiam zabawki mechaniczne i optyczne z XIX wieku). Interesuję się sztuką w wielu jej obliczach (lubię i operę i amerykańskie komedie z lat 90).


Wierzę, że każdy człowiek ma twórczą naturę-dlatego w ramach Fundacji Tadam zaproszam Panie do wspólnej zabawy oraz gimnastyki umysłowej mającej na celu pobudzenie Waszej kreatywności! 

A czemu warto ćwiczyć umiejętność kreatywnego myślenia? Kreatywność jest obecnie cechą pożądaną przez większość pracodawców. Ludzie kreatywni myślą nieszablonowo, szukają niebanalnych rozwiązań usprawniających ich rzeczywistość. Potrafią oni pracować efektywnie, z łatwością uczą się i przyswajają nową wiedzę. Dlatego uważam, że trening kreatywności jest dla każdego! 

Prywatnie jestem żoną Piotra, mamą Irenki i kocią mamą naszych dwóch dachowców-Gieni i Mieczysława.

To co robię zawodowo możecie śledzić na naszym facebooku i Instagramie:

https://m.facebook.com/tumiwolno/

www.instagram.com › tu_mi_wolno

Jeśli chciałabyś wziąć udział w wydarzeniu z udziałem Asi – kliknij poniższe oklaski, to dla nas sygnał, że zajęcia takie są Wam potrzebne.

3 uwagi do wpisu “Edukatorzy – Joanna Michalska-Iwankiewicz

  1. Pingback: Październik w Tadam! – Fundacja Rozwoju Tadam

  2. Pingback: Wydarzenie: Dekowarsztat – Fundacja Rozwoju Tadam

  3. Pingback: Wydarzenie: Dekowarsztat – 25.11.2021 – Fundacja Rozwoju Tadam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s