Edukatorzy – Lidia Jasińska – Pokorska, Pracownia Pitu Pitu

Z wykształcenia jestem ekonometrykiem, umysłem ścisłym i technicznym. Ale po ukończeniu studiów, w zawodzie pracowałam krótko. Porzuciłam szybko pracę w korporacji i zaczęłam pracę nad własnymi projektami, które rozwijały pasje. A moją pasją stało się projektowanie i szycie na maszynie. Przez wiele lat działałam nad marką mamine.pl, w ramach której powstawały unikalne damskie torebki, z czasem zafascynowało mnie gorseciarstwo i szycie damskiej bielizny. Stworzyłam także w Płocku pracownię kreatywną „Pitu pitu”, w której prowadzę hobbystyczne kursy szycia na maszynie dla dorosłych i dzieci a także mnóstwo spotkań z rękodziełem oraz wydarzenia okazjonalne. Jestem urodzoną organizatorką, uwielbiam kreowanie, budowanie, inicjowanie nowych projektów.


Rękodzieło fascynuje mnie od wielu lat. Pokochałam szycie na maszynie i projektowanie akcesoriów a szczególnie bielizny całym sercem. Potrafię także robić na drutach i szydełku, tworzyć biżuterię na własny użytek. Jestem ogromną miłośniczką natury, slow life zero waste, recyklingu, oraz wszelkich idei związanych z ekologią. Jestem także wegetarianką, fanką zdrowego odżywiania i od 15 lat wielką miłośniczką kosmetyków naturalnych. Fascynuje mnie tenis ziemny.

O moich projektach przeczytacie:

Pracownia Kreatywna Pitu Pitu Płock na FB

Handmade Pitu Pitu

Pitu Pitu Blog

Pitu Pitu Instagram

Jeśli chciałabyś wziąć udział w wydarzeniu z udziałem Joli – kliknij poniższe oklaski, to dla nas sygnał, że zajęcia takie są Wam potrzebne.

3 uwagi do wpisu “Edukatorzy – Lidia Jasińska – Pokorska, Pracownia Pitu Pitu

  1. Pingback: Wydarzenie: Czy szycie na maszynie jest dla mnie? Lidia Jasińska-Pokorska 25.03.2022 – Fundacja Rozwoju Tadam

  2. Pingback: Wydarzenie: Zebranie przyjaciół Tadam 22.03.2022 – Fundacja Rozwoju Tadam

  3. Pingback: Wydarzenie: Powolny poranek 12.05.2022 – Fundacja Rozwoju Tadam

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s