Witajcie!

Pomysł utworzenia fundacji wspierającej rozwój i lokalne inicjatywy w Płocku zrodził się w naszych głowach już dawno temu. Planowaliśmy, ustalaliśmy, kreowaliśmy …. aż wszystko się zatrzymało. Lockdown z powodu pandemii.

Wreszcie po wielu potyczkach i chwilach zwątpienia, dopięliśmy swego. Przeszkody omijaliśmy, problemy rozwiązywaliśmy, choć powoli to jednak uparcie szliśmy do przodu. I Udało się: fundacja została zarejestrowana – możemy działać!

Fundacja jest wynikiem wielu lat pracy w środowisku artystycznym i rękodzielniczym, wielu spotkań z ludźmi, poprowadzonych warsztatów. Jest też wyrazem naszego zainteresowania wspieraniem rozwoju lokalnych społeczności i zaangażowania w lokalne inicjatywy. Zapraszamy – twórz to miejsce razem z nami, bądź jego częścią.